🏠 Domov » O nás » Kariéra v DTW

Kariéra v DTW

Pracovné príležitosti pre vzdelaných, zodpovedných a schopných pracovať pre dobro veci.

Voľné pracovné pozície

V minulosti kolovali v tejto spoločnosti motivujúce fámy, vyhovujúce slabším … typu: „Kto sa kedy bude pýtať na tvoje znamky?“. Áno, tieto fámy boli a možno aj sú. Odvádzanie detí od zodpovednej prípravy na vzdelávanie boli, sú a aj budú. Berieme tento jav ako samozrejmý, veď i naše skolstvo klesá na svojej úrovni, presadzujú sa záujmy jednotlivcov pred záujmami vzdelanejšej a kompetentnejšej skupiny. Prepad vedomostí medzi dobrými a zlými ziakmi sa zväčšuje, hoci pomer dobrých a slabých stále zostáva na úrovni 4/20. Akurát tých 16 je viac a viac  nepoužiteľných, alebo použiteľných ako operátori výroby. Možno v minulosti boli medzi 16timi dvaja ucitelia, dvaja lekári, dve zdravotné sestry. V súčasnosti sú dôležití tí štyria, to sú tí, ktorí sú vzdelaní, s ktorými ste si možno práve aj vy rozumeli. Táto príležitosť je možno práve pre vás, pre jedného zo štyroch zo skupiny dvadsiatich. Ak sa nemýlim, písem o 20tich percentách.

Pracovné pozície, dostupné pre ľudí, ktorí svojimi výbornými výsledkami už v škole dokázali, že im plnenie svojich povinností nie je ľahostajné, vďaka čomu sú predurčení spolupracovať so svojimi budúcimi kolegami v našej firme, ktorí rovnako preukázali rovnakú dávku zodpovednosti a prístupu ku štúdiu (cca 20% populácie). Len zodpovedné osoby sú schopné svojou prácou dosahovať výborné výsledky. V DTW majú zamestnanci na maturitných vysvedčeniach priemer známok minimálne z odborných predmetov nižší ak 1,5. Uvítame akéhokoľvek zodpovedného študenta, ktorého vzdelávanie neskončilo ukončením školy, ale naďalej pracuje na svojom lepšom prežití používaním etiky, ktorá mu umožnila už v škole dosiahnuť vynikajúce výsledky.

Spoločnosť DTW je zameraná na:

  • technológie výkonovej elektroniky, pozostávajúcej z polovodičových meničov, ako sú záložné zdroje, frekvenčné meniče, usmerňovače, striedače, v neposlednom rade hybridné meniče, ako kombinácia vyššie spomenutých meničov,
  • alternatívne zdroje energie – vietor, voda, slnko,
  • úložiská energie, ako sú akumulátory, superkondenzátory či zotrvačníky.

Ponúkame zaujímavú prácu v kolektíve vzdelaných osobností, s firemnými zákazníkmi, ktorí oceňujú výbornú kvalifikáciu, kompetencie našich zamestnancov a našu zodpovednosť v plnení úloh pred dobrou cenou našich oponentov. Ponúkame i možnosť profesného rastu, a v neposlednom rade konkurencieschopné finančné hodnotenie.

 

Zaujala Vás naša ponuka?