Prečo používať záložné zdroje UPS v malých prevádzkach?

🏠 Domov » Blog » Zdroje neprerušovaného napájania - UPS » Prečo používať záložné zdroje UPS v malých prevádzkach?
j

Od: DTW.sk

}

22 augusta, 2018

zariadenie od spoločnosti Riello-UPS iDialog

Záložné zdroje UPS umožnia fungovať vašim zariadeniam v situácii pri výpadku dodávky elektrickej energie. Chránia ich pred poškodením, zabezpečia ich prevádzku a bezpečné ukončenie činnosti/ vypnutie. Záložné systémy s využívajú pri technologických systémoch, v  datacentrách, serverovniach, ale môžete ich využiť pri zariadeniach aj u vás doma. Určite ich oceníte, keď vám zachránia dôležité údaje, ktoré by sa v dôsledku náhleho výpadku elektrickej elektriny stratili alebo poškodili.

MOŽNOSTI VYUŽITIA ZÁLOŽNÝCH ZDROJOV UPS V DOMÁCNOSTIACH

Záložné zdroje oceníte v domácnosti predovšetkým v situáciách, kedy spúšťate procesy trvajúce aj niekoľko hodín. Napaľujete rodinné videá, kopírujete fotografie, konvertujete hudbu pre domáce použitie a podobne. Pri zabezpečení nepretržitého napájania pomocou UPSky všetko prebehne bez problémov, aj keď vypadne elektrická energia. Rovnako ich oceníte pri klimatizácii priestorov počas letných horúčav, osvetlení a pri sledovaní televízie počas búrky, ktorá poškodí elektrické vedenie J. UPS vás ochráni pred mnohými nepríjemnosťami, ktoré spôsobuje výpadok elektriny.

Do domácností, malých prevádzok a pre priemyselné rozvádzače odporúčame Riello UPS iDialog 1600VA

Záložný zdroj Riello UPS iDialog s výkonom 1600VA/960W vyniká tichou prevádzkou (nemá ventilátor), nehreje, vďaka čomu batéria vydrží dlhšie. Zariadenie má auto reštart, pomocou ktorého sa po obnovení elektrickej siete automaticky uvedie do prevádzky. Počas obdobia dlhšej nečinnosti sa prepne na zníženú spotrebu elektrickej energie.

Spolu s UPS je dodávaný softvér Powershield³, ktorý zabezpečuje bezobslužné vypnutie a monitorovanie pripojených IT systémov pri výpadku elektrickej siete. Powershield³ poskytuje účinnú a intuitívnu správu napájania pomocou zobrazenia grafov pre dôležité prevádzkové informácie.

VYUŽITIE V MALÝCH PREVÁDZKACH A PRI PRIEMYSELNÝCH ROZVÁDZAČOCH

Zariadenie je vhodné tiež pre priemyselné rozvádzače, ktoré budú naďalej prepojené a schopné komunikovať zabezpečovať tak základné procesy aj pri výpadku elektriny. Zároveň zabezpečia, aby riadiace počítače zostali funkčné a pamätali si stav pred výpadkom. Po obnovení dodávky prúdu tak vedia rýchlo nabehnú a pokračovať v činnosti.

Objednajte si Riello UPS iDialog 1600VA

O autorovi

DTW.sk
Tím našich skúsených špecialistov realizuje projekty neprerušovaného napájania, inštaluje produkty a dodáva služby šité na mieru vašim požiadavkám, pričom zároveň dbá na osobný prístup a vašu maximálnu spokojnosť.

Podobné príspevky

Multi Power2

Druhá generácia Multi Power, inteligentnejšia, škálovateľnejšia a udržateľnejšia pre energetickú účinnosť v modernom dátovom centre.

preèítajte si viac

Sledujte nás