Sirio Power Supply (SPS)

🏠 Domov » Blog » Novinky » Sirio Power Supply (SPS)
j

Od: DTW.sk

}

04 apríla, 2015

sirio power supply

Sirio Power Supply (SPS) je najmodernejšie zariadenie, vďaka ktorému je možné rozšíriť funkcie systému on-grid FV vybaveného striedačmi AROS Solar Technology a vytvoriť systém bez prítomnosti elektrickej siete. Vďaka uskladneniu energie, dimenzovaného podľa požiadaviek záťaže a životnosti batérie, tento systém umožňuje uskladniť energiu vyrobenú z obnoviteľných zdrojov a používať ju v priebehu večera, alebo pri zlých podmienkach slnečného svitu. Toto všetko robí systém Sirio Power Supply (SPS) nezávislým od dostupnosti elektrickej siete. Jedná sa o ideálne riešenie, ktoré vám umožní spravovať spotrebu energie vyrobenej vaším fotovoltaickým systémom. Batéria sa nabíja cez fotovoltaické striedače alebo zo siete/ z generátora.

Sofistikovaný systém Battery Care ovláda a riadi batérie, aby poskytol optimálny nabíjací prúd nabíjania a následne zaisťuje výkonnosť a spoľahlivosť systému. Tento produkt je kompatibilný s väčšinou bežných batérií pre fotovoltické aplikácie, ktoré sa vyznačujú vysokým počtom cyklov nabíjania a vybíjania. Za účelom optimalizácie výkonu, systém starostlivosti o batérie umožňuje ručne nastaviť parametre napätia, prúdu a čas nabíjania pri použití VRLA alebo Ni-Cd batérie.
Jednotka Sirio Power Supply (SPS) môže byť inštalovaná na miestach, kde je k dispozícii elektrická sieť, ale aj vo vzdialených, vidieckych alebo izolovaných oblastiach, kde je vysoký dopyt po energii a sieť je nespoľahlivá alebo ju zabezpečuje sústroj generátora. Inými slovami, na akomkoľvek mieste, ktoré vyžaduje skladovanie energie z lacných zdrojov, ako je napríklad slnko. Pri aplikácii so sieťou, kedy výroba fotovoltaického poľa prekračuje požiadavky záťaže a batérie sú nabité, systém môže sprostredkovať prebytočnú energiu do rozvodnej elektrickej siete.
Rad Sirio Power Supply je k dispozícii vo výkonoch 10 až 200 kVA, u nás však dostupný nie je.

O autorovi

DTW.sk
Tím našich skúsených špecialistov realizuje projekty neprerušovaného napájania, inštaluje produkty a dodáva služby šité na mieru vašim požiadavkám, pričom zároveň dbá na osobný prístup a vašu maximálnu spokojnosť.

Podobné príspevky

Multi Power2

Druhá generácia Multi Power, inteligentnejšia, škálovateľnejšia a udržateľnejšia pre energetickú účinnosť v modernom dátovom centre.

preèítajte si viac

Sledujte nás